Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slovo majitelky školy

Vážení rodiče,

vedle střední školy jsme se rozhodli založit i školičku základní. První impuls vzešel od našich učitelů, kteří by uvítali, kdybychom měli školu i pro jejich malé děti.
V současné době tedy otevíráme školičku, která je momentálně určena pouze pro první ročníky.
Obrazek Co chceme dětem a rodičům nabídnout? Především školu, kde by bylo dítě šťastné a rodič by byl spokojen. Naše vzdělávací plány vycházejí z výuky hrou. Na naší střední škole se snažíme o jiný přístup ke studentům a máme s tím své zkušenosti. Malé děti však potřebují ještě mnohem více.
Potřebují více prostoru a právě ve škole si získávají svůj vztah nejen ke vzdělání, ale i ke kolektivu. Chceme nabídnout bezpečnou a zdravou školu s individuálním přístupem k žákovi, který se školy nebojí, což ho také více motivuje k lepším výsledkům. Sama mám syna dysgrafika a moc dobře vím, jak je důležitá důvěra, že lze strach z učení překonat a radovat se z úspěchů. Víme, že je v každém žáčkovi ukrytý talent, jen ho najít a posílit.

A tak buďte u zrodu školičky našich snů, podílejte se na podnětech při vznikání něčeho nového.

Ing. Hana Skallová
majitelka školy